Kapat

24 Kasım Öğretmenler Günü Kampanyaları 2018

Öğretmenler Günü İndirim ve Kampanyaları

24 Kasım Öğretmenler Günü kampanyaları da açıklanmaya başlandı. Öğretmenlerimizin yararlanması için birçok kampanya, indirim haberleri teker teker geliyor. İlk başta Milli Eğitim Bakanlığı tarafından duyurulan, ardından birtakım markaların da teker teker duyurmaya başladığı kampanyaları bilmenizi istedim.

Müzelerden tutun, hızlı tren, kargo, THY bilet indirimi gibi birçok indirim kampanyası başlamış durumda. Çok fazla uzatmadan kampanyaları sıralayalım.

2018 Yılı Öğretmenler Günü Kampanya ve İndirimleri:

TÜRK HAVA YOLLARI 

9 Ekim’de başlatılan kampanya ile birlikte 24 Mart 2019 tarihine kadar aldığınız biletler ve yanınızda soyadınız aynı olan akrabalarınızı %25 indirim ile uçurabiliyorsunuz. Aldığınız biletleri 19 Kasım 2018 ile 31 Mart 2019 tarihleri arasında da kullanmak zorunda olduğunuzu hatırlatayım.

MÜZE VE ÖREN YERLERİ 

Milli Eğitim Bakanlığı ve Kültür ve Turizm Bakanlığı arasında gerçekleştirilen anlaşma ile öğretmenlerimiz müze ve ören yerlerini  süresiz bir şekilde gezilebilecek.

TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLET DEMİR YOLLARI 

24 – 30 Kasım’da gerçekleştireceğiniz ana hat yolculukları ve hızlı tren yolculukları %50 indirim ile öğretmenlere sunulacak. Çağrı merkezi veya acentelerden biletleme işlemlerini yapabileceksiniz.

BELTUR ( İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ)

Hidiv Kasrı, Küçük Çamlıca Köşkleri, Küçük Çamlıca Su Köşkü, Pendik Izgara, Pendik Haveran, Üsküdar Paşalimanı Restoran, Gülhane Kandil Restoran, Minyatürk Restoran, Yıldız Parkı Kır Kahvesi, Çadır Köşkü, Malta Köşkü, Emirgan Sarı Köşk ve Galata Kulesi tarihi ve turistik yerlerde 25 Kasım tarihine kadar %20 indirim ile sabah, öğle ve akşam yemeklerinde fiyatlandırma yapılacak.

İLKSAN KAMPANYASI

16 Kasım 2018’de başlayan kampanya ile birlikte Citroen ve Peugeot markalı araçlarda çeşitli avantajlarla araba sahibi olabilirsiniz.

LC WAİKİKİ

Tüm öğretmenlerimize 25 Kasım 2018’e kadar %15 oranında ek indirim uygulayacaklarını açıklamışlar.

TÜRK TELEKOM

Abonesi olan öğretmenlere 25 Kasım’a kadar geçerli 1 GB internet paketi hediye edeceğini açıkladı. Şebeke içinde 30 Kasım’a kadar ücretsiz konuşabileceklerini de kampanyasında belirtmiş.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir