Kapat

Uzman Öğretmenlik Modül-1 Konu Tarama Testi Föy-4

Modül-1 Konu Tarama Testi Föy-4 Çevrimiçi Çöz

Uzman öğretmenlik föylerini paylaşmaya devam ediyoruz. Eğitimci yazar Metin ÖZDAMAR tarafından hazırlanan föy ve denemeleri hocamız paylaştıkça buradan bizler de sizlere sunuyoruz. Denemeleri, konu tarama testlerini indirmeden çözmek isteyen öğretmen arkadaşlarımız için çevrimiçi soru çözüm sistemimizi devreye koyduk.

Bundan böyle sorular paylaşıldıkça biz de soruları çevrimiçi soru çözüm sistemimize ekleyeceğiz. Uzman öğretmenlik sınavına hazırlanan öğretmen arkadaşlarımız da bu soruları hızlı şekilde görebilecek ve sistem üzerinden hızlıca cevaplandırabilecek. Çevrimiçi soru çözümü gerçekleştirmek için “Başlat” kısmına tıklamanız yeterli. “Liste” kısmından soruların tümüne harita şeklinde ulaşabilirsiniz.

Uzman Öğretmenlik Modül-1 FÖY-4 Çevrimiçi Test

Başla
Tebrikler - Uzman Öğretmenlik Modül-1 FÖY-4 Çevrimiçi Test adlı sınavı başarıyla tamamladınız. Sizin aldığınız skor %%SCORE%% en yüksek skor %%TOTAL%%. Hakkınızdaki düşüncemiz %%RATING%%
Yanıtlarınız aşağıdaki gibidir.
Geri dön
Tamamlananlar işaretlendi.
12345
678910
1112131415
1617181920
Son
Geri dön

Modül-1 Konu Tarama Testi Föy-4 PDF İndir

Eğitimci Yazar Metin ÖZDAMARLAR tarafından hazırlanmıştır. Metin ÖZDAMAR’ın Twitter hesabına buradan ulaşabilir ve takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir