Kapat

Uzman Öğretmenlik Modül-1 Deneme Sınavı-1

Online Deneme Sınavı-1’i Hemen Çöz

Uzman öğretmenlik sınavına sayılı günler kaldı. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından hazırlanan 180 saatlik eğitim videolarının ardından uzman öğretmenlik ve başöğretmenlik sınavları gerçekleştirilecek. Sınavdan 70 puan üzerinde alan öğretmenler başarılı sayılacak, her ne kadar öğretmenler tarafından sınavın olmaması istense de Milli Eğitim Bakanlığı sınavı gerçekleştirecek gibi görünüyor. Tahminlerime göre Bakanlığın en kötü baraj puanını düşürmesini bekliyorum.

Sınav baraj puanı düşsün ya da düşmesin sınavdan iyi bir puan almak için uzman öğretmenlik kategorisi altında paylaştığımız içerikleri takip etmenizi, soruları görmenizi ve çözmenizin faydanıza olacağını söyleyebilirim. Hemen çözmek için “Başla” kısmına tıklamanız yeterli, soruların hepsini “Liste” yazan kısımdan atlayarak da görebilirsiniz.

Uzman Öğretmenlik Modül-1 Deneme Sınavı-1

Başla
Tebrikler - Uzman Öğretmenlik Modül-1 Deneme Sınavı-1 adlı sınavı başarıyla tamamladınız. Sizin aldığınız skor %%SCORE%% en yüksek skor %%TOTAL%%. Hakkınızdaki düşüncemiz %%RATING%%
Yanıtlarınız aşağıdaki gibidir.
Geri dön
Tamamlananlar işaretlendi.
12345
678910
1112131415
Son
Geri dön

Modül-1 Deneme Sınavı-1’i İndir

Online olarak çözmek istemiyorum, bilgisayarıma, tabletime veya akıllı telefonuma indirdikten sonra çözmek istiyorum diyen öğretmen arakadaşlar için de PDF dosyasını aşağıya bırakıyorum. İstediğiniz yerden çıktısını da alıp çözebilirsiniz. Kolaylıklar diliyorum.

Sorular Eğitimci Yazar Metin ÖZDAMARLAR tarafından hazırlanmıştır. Metin ÖZDAMAR’ın Instagram hesabına buradan ulaşabilir ve takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir