Kapat

Uzman Öğretmenlik Modül-1 Deneme Sınavı-2

Online Deneme Sınavı-2’yi Hemen Çöz

Uzman öğretmenlik sınavı için deneme sınavlarını online çözmek artık çok daha kolay. Online olarak aşağıdaki “Başla” kısmından on beş sorudan oluşan modül-1 (Öğrenme ve Öğretme Süreçleri) deneme sınavı-1’i çözebilir ve daha sonra puanınızı görebilirsiniz.

Deneme sınavları ile modüllerin genel bir değerlendirmesini yapmanız ve kendinizi değerlendirmeniz sizler için çok faydalı olacaktır. 180 saatlik eğitimden sonra deneme ve konu tarama testleri ile bilgilerinizi daha çok sağlamlaştırabilirsiniz. Uzman öğretmenlik kategorisi altında denemelere, konu testlerine ve çalışma sorularına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Uzman Öğretmenlik Modül-1 Deneme Sınavı-2

Başla
Tebrikler - Uzman Öğretmenlik Modül-1 Deneme Sınavı-2 adlı sınavı başarıyla tamamladınız. Sizin aldığınız skor %%SCORE%% en yüksek skor %%TOTAL%%. Hakkınızdaki düşüncemiz %%RATING%%
Yanıtlarınız aşağıdaki gibidir.
Geri dön
Tamamlananlar işaretlendi.
12345
678910
1112131415
Son
Geri dön

Modül-1 Deneme Sınavı-2’yi İndir

Denemeleri indirmek isteyen öğretmen arkadaşlarımız için PDF dosyasını aşağıya bırakıyorum. İster çıktı alın ister bilgisayar, tablet üzerinden çözün. Kolaylıklar dilerim.

Sorular Eğitimci Yazar Metin ÖZDAMARLAR tarafından hazırlanmıştır. Metin ÖZDAMAR’ın Instagram hesabına buradan ulaşabilir ve takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir