Kapat

Uzman Öğretmenlik Modül-2 Deneme Sınavı-2

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılması planlanan uzman öğretmenlik ve başöğretmenlik sınavlarına sayılı günler kaldı. Yaklaşık 630 bin civarında öğretmenimiz uzmanlık, 90 bin civarından öğretmenimiz de başöğretmenlik için sınava girecek. Bilindiği üzere meslekte on yılını tamamlamış öğretmenlerimiz uzman öğretmenlik sınavına, uzman öğretmenlikte on yılını tamamlamış öğretmenlerimiz ise başöğretmenlik sınavına girecek.

Yüksek lisans ve doktora yapan öğretmenlerimiz sınavlardan muaf olacak. 19 Kasım 2022 Cumartesi gerçekleşecek olan sınavda tüm öğretmenlerimize başarılar diliyorum.

Modül-2 Deneme Sınavı-2’yi Online Çöz!

İndirmeden, hızlıca deneme sınavını çözebilirsiniz. “Başlat” kısmına tıkladığınızda sınav başlayacaktır. “Liste” yazan kısımdan da sorular arasında hızlıca geçiş yapabilirsiniz. Süre sınırlaması olmadan soruları çözebilirsiniz.

Uzman Öğretmenlik Modül-2 Deneme Sınavı-2

Başla
Tebrikler - Uzman Öğretmenlik Modül-2 Deneme Sınavı-2 adlı sınavı başarıyla tamamladınız. Sizin aldığınız skor %%SCORE%% en yüksek skor %%TOTAL%%. Hakkınızdaki düşüncemiz %%RATING%%
Yanıtlarınız aşağıdaki gibidir.
Geri dön
Tamamlananlar işaretlendi.
12345
678910
1112Son
Geri dön

Uzman Öğretmenlik Modül-2 Deneme Sınavı-2’yi İndir

Masaüstü vb. yerlere dosyayı çok hızlı bir şekilde indirebilirsiniz. Metin ÖZDAMARLAR tarafından hazırlanan soruların cevaplarına da son sayfada ulaşabilirsiniz.

Yazar Metin ÖZDAMARLAR tarafından hazırlanmıştır. Metin ÖZDAMAR’ın Facebook hesabına buradan ulaşabilir ve takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir