Kapat

Uzman Öğretmenlik Modül-3 Deneme Sınavı-1

Öğretmenlerimizin büyük bir çoğunluğunu ilgilendiren uzman öğretmenlik ve başöğretmenlik sınavlarına çok az bir süre kaldı. Birçok öğretmenimiz 180 saatlik eğitimini tamamladı, eğitimlerini tamamlayan öğretmen arkadaşlarımız farklı kaynaklardaki sorular ile bilgilerini pekiştirmek istiyorlar. Uzman öğretmenlik sınavının zor olmayacağı açıklandı, yine de eğitimlere katılan öğretmenler farklı kaynaklar ile kendilerini geliştirmeye çalışıyorlar.

Metin ÖZDAMARLAR tarafından hazırlanan modüler soru föyleri, modül modül denemeler teker teker her gün yayımlanıyor. Bu deneme ve hazırlık sorularını çözerek siz de sınava sağlam bir şekilde hazırlanabilirsiniz. Soruları uygulama üzerinden, hiç indirmeden çözmeye çalışanlar için ve indirerek çözmek isteyenler aşağıdaki başlıkları kullanabilir.

Modül-3 Deneme Sınavı-1 Çevrimiçi Test

Uzman Öğretmenlik Modül-3 Deneme Sınavı-1

Başla
Tebrikler - Uzman Öğretmenlik Modül-3 Deneme Sınavı-1 adlı sınavı başarıyla tamamladınız. Sizin aldığınız skor %%SCORE%% en yüksek skor %%TOTAL%%. Hakkınızdaki düşüncemiz %%RATING%%
Yanıtlarınız aşağıdaki gibidir.
Geri dön
Tamamlananlar işaretlendi.
12345
678910
1112131415
Son
Geri dön

Modül-3 Deneme Sınavı-1’i Hemen İndir

Eğitimci Yazar Metin ÖZDAMARLAR tarafından hazırlanmıştır. Metin ÖZDAMAR’ın Twitter hesabına buradan ulaşabilir ve takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir