Kapat

Uzman Öğretmenlik Modül-3 Deneme Sınavı-2

Modül-3 Deneme Sınavı-2 Çevrimiçi Test

Uzman öğretmenlik sınavı için modül-3 bölümünün deneme sınavlarından ikincisi yayımlandı. Deneme sınavları ile modülleri daha iyi kavrayabilir, konularda kaçırdığınız kısımları fark edebilirsiniz. Deneme sınavları ile birlikte siz de kendinizi test edin. Sınava sayılı günler kala hazırlık soruları, deneme sınavlarını çözmeyi ihmal etmeyin. Uzman öğretmenlik kategorimizde modüllerin hazırlık sorularına, deneme sınavlarına ve genel sınavlara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Uzman Öğretmenlik Modül-3 Deneme Sınavı-2

Başla
Tebrikler - Uzman Öğretmenlik Modül-3 Deneme Sınavı-2 adlı sınavı başarıyla tamamladınız. Sizin aldığınız skor %%SCORE%% en yüksek skor %%TOTAL%%. Hakkınızdaki düşüncemiz %%RATING%%
Yanıtlarınız aşağıdaki gibidir.
Geri dön
Tamamlananlar işaretlendi.
12345
678910
1112131415
Son
Geri dön

Modül-3 Deneme Sınavı-2’i Hemen İndir

Testleri indirmek isteyen öğretmen arkadaşlarımız için bu başlığı açma gereği duyduk. Çıktısını alarak deneme sınavlarını kolaylıkla çözebilir ve son sayfasındaki cevap anahtarı ile doğru/yanlış sayınızı görebilirsiniz.

Eğitimci Yazar Metin ÖZDAMARLAR tarafından hazırlanmıştır. Metin ÖZDAMAR’ın Twitter hesabına buradan ulaşabilir ve takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir