Kapat

Çanta Yayınları LGS Online Deneme Sınavı

Çanta Yayınları 8.Sınıf LGS Online Deneme Sözel ve Sayısal

8.sınıf için online LGS denemeleri birçok yayın tarafından ücretsiz bir şekilde öğrenciler için sunulmaya başlandı. Türkiye genelinde internet üzerinden gerçekleştirilen online LGS denemeleri 8.sınıf LGS öğrencilerimiz için hem fırsat hem bir avantaj.

Türkçe, din kültürü, inkılap ve İngilizce; matematik, fen bilimlerinden ayrı ayrı sorular yer alan Çanta Yayınları online LGS denemesini tebrik ediyoruz. Özün soru tarzı, yeni nesil düşündürücü soruları ile gerçekten kaliteli bir deneme ortaya çıkarmışlar.

Çanta Yayınları LGS denemelerine sanırım bu süreçte online olarak her ay devam edecek. 8.sınıf öğrencilerimiz için çok faydalı olan bu sınav modeli gerçek bir ortamdaki atmosferi karşılamasa da ona yakın bir ortam sağlayabilen öğrenciler için çok faydalı olacaktır.

Deneme sınavı sözel ve sayısal bölüm olarak aşağıdaki butonlarda ayrı ayrı belirttim. Cevap anahtarını da en son kısımda yer alan butona tıklayarak kolaylıkla indirebilirsiniz. Hepinize kolay gelsin. Emeği geçen herkesin ellerine sağlık…

2 0 0 0 0 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Bursa MEM 8.Sınıf Çalışma Soruları
8.Sınıf Bursa MEM Çalışma Soruları

Bursa MEM tarafından hazırlanan birçok konu testine farklı sınıf seviyelerinde sitemizde yer vermiştik. Özgün, düşündürücü soru tarzları ile öğrencilere farklı...

Kapat