Kapat

Ortak Akıl 7.Sınıf Türkçe Deneme Sınavı (20 Soru)

Ortak Akıl Türkçe 7.Sınıf

Ortak Akıl Türkçe denemeleri öğrencilerimiz ve biz öğretmenler tarafından çok sevildi. Türkçe deneme sınavlarını öğrencilerimize önerirken tereddüt etmediğimiz denemelerden biri. Soru kalitesi ve soru tarzları ile MEB örnek soruları kalitesinde.

Eyüp HAYTA ve Ümit ŞEN hocalarımız tarafından kaleme alınan sorular grafikler olsun, soru kalitesi olsun kendini hemen belli eden sorulardan oluşmaktadır. Grafik okuma, görsel okuma, sözel muhakeme ve mantık soruları gerçekten de özgün bir tarzda hazırlanmış.

Arkadaşım Türkçe Facebook sayfasından Eyüp Bey’e ulaşarak veya deneme pdf dosyası içindeki iletişim kanallarından 12’li Ortak Akıl Türkçe denemesini temin edebilirsiniz. Örnek olarak çözebileceğiniz ve soru kalitelerini gözünüzle görebileceğiniz örnek denemeyi aşağıdaki butona tıklayarak indirebilirsiniz.

Tekrar hatırlatmakta fayda var, satın almak için örnek deneme sayfasındaki iletişim adreslerini kullanmanız yeterli. İyi çalışmalar.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Griceviz Öğretmen Girişi
GriCeviz Öğretmen Girişi Nasıl Yapılır?

GriCeviz ile Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü arasında yapılan protokol ile 31 Ocak 2020 tarihinde resmen...

Kapat