Kapat

24 Kasım Öğretmenler Günü İndirimleri (Sürekli Güncel)

Öğretmenler Gününe Özel İndirimler

Değerli öğretmenlerimizi bir gün değil her gün hatırlamak daha önemlidir. 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle birçok firma da öğretmenlerimize özel birtakım indirimler gerçekleştirmektedir. Genellikle devlet iştiraklerinde bunu görsek de özel kurumların indirimlerine de şahit olmaktayız.

Öğretmenler Günü için yapılan indirimler biz öğretmenleri sevindiriyor ve bizlere verilen değeri daha çok hissediyoruz. Çağın değişmesi ile birlikte öğretmenlere gösterilen şiddet eğilimleri ve itibarsızlaştırma çabaları artışa geçmiş olsa da bu özel günü yaşayabilmekte çok önemli hale geliyor.

Öğretmenler Günü İndirimleri – (Kampanyalar açıklandıkça güncellenecek.)

Türk Telekom: Ülkemizin iletişim denince akıllara gelen ilk firması ve en köklü firması Türk Telekom da hediyeleri ile öğretmenlerin yüzünü güldüreceğe benziyor. Türk Telekom hattı(Milli Eğitim ile ilgili tarifeler) kullanan öğretmenlerimize 1 Aralık 2019 Pazar gününe kadar 2 GB cepten internet ve Türk Telekom içi sınırsız konuşma hakkı veriyor.

THY: Türk Hava Yolları, öğretmenlere gösterdikleri önemi bir kez daha gösterdi. Türk Hava Yolları ve Anadolujet firmaları yurt içi olan seferlerde öğretmen ve birlikte uçtukları aile fertlerine Miles&Smiles programı üyeliği ile birlikte %20 oranında indirim uygulamayı taahhüt ediyor. THY internet siteleri ve Anadolujet internet adresinden kampanyalar bölümünden detayları kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

PTT: Ülkemizin en yaygın posta ağına sahip olan firması PTT’de öğretmen arkadaşlarımı unutmamış. Öğretmenlerimizin 24 Kasım’dan önceki beş gün e kadar olan posta kargoları ve APS kargolarına %25 indirim uygulamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir