Kapat

Öğretmenlere Örnek Kitap Gönderen Yayınevleri 2020

Öğretmenlere Örnek Kitap Gönderen Yayınevleri

Öğretmenlerimiz için yardımcı kaynaklar çok önemli bir yer tutmaktadır. Derslerde farklı yayınevlerinin kitaplarından yararlanmak isteyen, kaliteli test soruları, çalışma defterleri, kazanım sorularına ulaşmak isteyen öğretmenlerimizin sayısı bir hayli fazla.

Günümüzde de yayınevleri ve yayın kaliteleri giderek artmakta, çıkardıkları kitaplar hızla çoğalmaktadır. Birçok yayınevi bulunmaktadır. Bu yayınevlerini tek tek aramak ve örnek kitap talebinde bulunmak çok zahmetli bir iştir.

Biz de sizin için öğretmenlere örnek kitap gönderen yayınevlerini aşağıda listeledik. Yayınevi iletişim adresleri, internet siteleri ve e-postaları ve telefon numaraları ile örnek kitap talebi almaktadır.

Okulların açıldığı sene başları büyük bir yoğunluk olduğu için örnek kitap talepleri biraz geç sonuçlanabilmektedir. Kırtasiyeler üzerinden de yayınevlerinin örnek kitaplarını incelemeniz mümkün ama bu iş hem zahmetli hem de zaman alıcı bir iş.

Aşağıdaki listeden istediğiniz kitap için örnek kitap talebinde bulunabilir. Adresinize teslim veya en yakın kırtasiyeden temin etmek için bilgi almanız sizin için daha kısa sürecek bir işlem olacaktır.

Örnek Kitap Gönderen Yayınevleri Listesi

Rasyonel Yayınları

MUBA Kitap İstek Formu Doldur

Çanta Yayınları

İletişim adreslerinden iletişime geçebilir, kargo ile ya da bayiler aracılığıyla öğretmen örnek kitaplarına ulaşabilirsiniz.

Kafa Dengi Yayınları

İsem Yayıncılık

Eksen Örnek Kitap Talep Adresi

Eksen Yayınları’na ait kitapların örnek kitap talepleri için (0212) 275 00 35 numaralı telefon ya da info@eksenyayinlari.com e-posta adresini kullanabilirsiniz.

Branş Akademi

Sözünözü Yayınları

Çözüm Yayınları

  • Ostim OSB 1152 CADDE No: 2/1,2 Yenimahalle / ANKARA
  •  info@cozumyayinlari.com.tr
  •  444 04 07

Palme Yayınları 

Palme yayınlarından örnek kitap talebiniz için yayınevi ile iletişim kurmanız gereklidir. Palme yayınları yazısına tıklayarak iletişim adreslerini görebilirsiniz.

Martı Yayınları Kitap İstek

Mozaik Yayınları Kitap Talep Formu Doldur!

İşleyen Zeka Yayınları

Arı Yayınları

Pergel Yayınları

Eğitim Vadisi 

İletişim Adresi: (Tel: 444 04 07)

Antrenman Yayınları

Karekök Yayınları

Sıfırdan Zirveye

Hız Yayınları

Soru Bankası Merkezi

Metin Yayınları

Matematik kitabı ile ilgili örnek kitap talebinde bulunabilirsiniz.

Sonuç Yayınları

İletişim : (0312) 229 02 81

Benim Hocam Kitap İstek

Kitap Yeli

Koray Varol Yayınları

TUDEM Örnek Kitap PDF İndir

TUDEM yayınlarına ait olan kitapların örnek sayfalarına PDF formatında hemen indirip inceleyebilirsiniz.

Okyanus Yayınları

KR Akademi

Paraf Yayınları

Paraf Yayınları’nın örnek kitaplarına ulaşmak için başlığa tıklamanız yeterli olacaktır. “Paraf Yayınları” başlığında tıkladığınızda iletişim adreslerine yönlendirileceksiniz.

İşler Örnek Kitap Talebi

İşler örnek kitap talep etmek için “0549 806 81 29” numaralı telefonu kullanabilirsiniz. Pazartesi – Cumartesi mesai saatleri içinde ulaşabilirsiniz.

Yayın Denizi Kitap Talebi

Yayın Denizi Yayınları’nın örnek kitaplarına ulaşmak için web sitesi ya da (0312) 386 00 26 telefon numarasını kullanabilirsiniz.

Final Yayıncılık

Final Yayıncılık örnek kitap talebinde bulunmak, kitapların bir örneğini adresinize istemek için web site adresinden isteyebilir. (0212) 343 76 00 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Yanıt Yayınları

Serkan AKÇA (Matematik)

E-Posta : serkan253@hotmail.com

Fi Yayınları

Esen Yayınları

  • Öğretmen olduğunuza dair belgeyi fax ( 0312 417 15 78 ) veya (0312) 433 99 91 ile ilettikten bir saat sonra  (0312) 417 65 87 numarayı aramanız yeterli olmaktadır.
  • Liste ve içerik en son 13.02.2020 Perşembe günü güncellenmiştir.
2 0 0 0 2 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
2017 Temmuz Öğretmen Maaşları
2017 Temmuz Zamlı Öğretmen Maaşları

Ek enflasyon kaynaklı 2,92 farkın eklenmesi ile öğretmenlerin maaşlarına 6,92 oranında bir arttırım oldu. Daha önce yapılan toplu sözleşme ile...

Kapat